1

Якщо Ви плануєте подорож за кордон з будь-якою метою, — відпочинок, оздоровлення, лікування або робоча поїздка, — необхідно обов’язково подбати о страхуванні.

Страхові компанії сьогодні пропонують своїм клієнтам різні види страхування:

— медичне страхування у подорожі;

— страхування від нещасних випадків;

— страхування автомобіля;

— страхування багажу;

— страхування фінансових витрат у разі, якщо подорож з якихось причин не відбулась, та інші варіанти.

Стандартне медичне страхування у закордонній подорожі та у разі нещасних випадків

По-перше, виїхати у більшість світових країн за відсутністю обов’язкового медичного страхування просто неможливо. Сполучені штати Америки, країни Шенгену ставлять це однією з перших умов при оформленні виїзних документів.

Вартість страхування при виїзді у ці країни зазвичай не перевищує 100 євро, а відповідальність за ним має покривати абсолютно всі необхідні медичні витрати.

Термін дії такої страховки відповідає усьому терміну перебування людини за кордоном. Для від’їжджаючого це дуже вигідно. Тому що у разі виникнення потреби у терміновому лікуванні через хворобу чи травму, усі витрати компенсуються страховим полісом. Також це стосується розходів на необхідні медичні препарати або транспортування хворого до власної країни. При нещасному випадку, що веде до втрати людиною працездатності, розмір виплат підвищується максимально до повного відшкодування.

Страхування автомобіля під час подорожі

Якщо прийнято рішення здійснювати закордонну поїздку на власному автомобілі, страхові компанії можуть запропонувати декілька рішень:

— договір страхування громадянської відповідальності;

— договір страхування КАСКО з покриттям в обраній країні.

Якщо Ви вже є власником страхового полісу КАСКО, необхідно оформити додаткову угоду про розширення території, на якій він буде діяти. Деякі компанії пропонують такі послуги безкоштовно.

В іншому разі для вільного пересування через кордон та мандрування іншими країнами, необхідно придбати міжнародний страховий сертифікат громадянської відповідальності «Green Card» («Зелена карта»). Контролює видачу таких сертифікатів єдине бюро зі штаб-квартирою у Лондоні, якому підпорядкована страхова діяльність компаній майже всіх європейських країн, включаючи Україну. Для отримання полісу необхідно надати замовлення, посвідчення водія та документи на транспортний засіб.

Інші види страхування

Відправляючись у подорож, Ви можете застрахувати власний багаж. У разі його втрати, страхова компанія відшкодовує оцінену вартість. Це не поширюється на тих, хто втратив багаж через власну халатність.

Якщо при оформленні документів та здійсненні необхідних проплат, Вас хвилює, що подорожі може не статися через незалежні обставини, компанії і в цьому разі можуть застрахувати Ваші ризики.

Також існує страхування для любителів активного екстремального відпочинку, що супроводжується імовірною небезпекою.

Вартість страхування під час подорожі за кордон http://ugic.com.ua/podorozhi/abroad/, по-різному розраховується компаніями, враховуючи такі фактори:

— обраний вид страхування;

— термін поїздки;

— країна перебування;

— вік людини, яка страхується;

— тарифи та види медичних послуг та інше.

Тобто страхування подорожі у Європу буде відрізнятися за ціною від більш дешевої Турції. А страховий поліс для людини похилого віку обійдеться дорожче, ніж для молодих мандрівників.

Информация — 24. 12. 2014

Похожие записи на сайте: