1Для підвищення працездатності, створення більш комфортних умов для працівників офісу треба подбати про зручні меблі. В комфортних умовах робота стає задоволенням. Правильно підібрані меблі безпосередньо впливають на стан здоров’я працівників. В магазині lamelio.com.ua/ua/ofisni-krisla можна придбати компактні і зручні офісні меблі на будь-який смак. Тут є можливість підібрати моделі крісел, які будуть зручними як для працюючих в офісі, так і для відвідувачів.
Найбільший вплив на здоров’я і самопочуття людей мають офісні крісла. Сучасні розробки дозволяють суттєво знизити ризики від сидячої роботи. Це дуже важливо, оскільки людина проводить в кріслі багато годин на добу, від чого дуже зростає навантаження на хребет, внутрішні органи. З часом це може призвести до багатьох серйозних захворювань, лікувати які зовсім нелегко.

Офісні крісла повинні мати зручні підлокітники, адже це дозволить давати відпочинок рукам. Краще вибирати моделі, у яких стійка з п’ятипроменевою опорою, яка є більш стійкою. Коліщата на ній повинні легко обертатися. Висота і нахил спинки повинні регулюватися, щоб будь-яка людина мала можливість лаштувати крісло під себе. Всі елементи для регулювання повинні розміщуватись таким чином, щоб їх легко було діставати з сидячого положення. Купуючи крісло с амортизатором, можна запобігти навантаженню на хребет при різкому опусканні людини на сидіння.

Добре якщо в кріслі передбачене спеціальне потовщення спинки,де має знаходитись поперековий пояс. Тепер на ринку присутні моделі крісел з s-образною спинкою, що найбільш наближені до вимог ергономіки. Завдяки м’якому ущільненню на передньому краї сидіння, вдається знизити тиск на ноги. В цьому випадку, судини та вени не перетискаються, що позитивно впливає на кровообіг.

Співробітникам компанії варто купляти обертові моделі, які можуть переміщуватись на коліщатах. Це дозволить виконувати різні операції,не встаючи з крісла. Відповідно продуктивність праці зростає. Відвідувачам краще придбати звичайне крісло, адже мимовільне обертання під час розмови буде їх тільки відволікати – зосередитись тоді дуже важко.
Вибір офісного крісла залежить і від типу підлоги. Якщо вона зроблена не з твердого матеріалу, то крісло повинно мати м’які коліщата.

Информация — 13. 02. 2014

Похожие записи на сайте: